Skip to content

Preconal Malmö

I Malmö hittar ni vårt sydligaste säljkontor. Här finns säljare, projektledare och konstruktörer med ansvar för södra delen av landet.

Martin Olsson

Säljare
Dörrar och entréer

+46(0)40-12 29 40
martin.o@preconal.se

Richard Svensson

Säljare
Fasad och entreprenad

+46(0)40-608 44 08
richard.s@preconal.se

Fredrik Jönsson

Säljare
Dörrar och entréer

+46(0)40-608 44 12
fredrik.jo@preconal.se

Robert Jönsson

Säljare
Dörrar och entréer

+46(0)40-608 44 13
robert.j@preconal.se

Per Ragnarsson

Säljare
Fasad och entreprenad

+46(0)372-75 77 51
per.r@preconal.se

Vagiz Milushev

Konstruktör
Fasad och entreprenad

+46(0)40-1 210 06
vagiz.m@preconal.se

Marcus Eneberg

Projektledare
Fasad och entreprenad

+46(0)40-608 44 03
marcus.e@preconal.se

Rasmus Samuelsson

Projektledare
Fasad och entreprenad

+46(0)40-60 84 404
rasmus.s@preconal.se

Martin
Olsson

Säljare
Dörrar och entréer

+46(0)40-12 29 40
martin.o@preconal.se

Richard Svensson

Säljare
Fasader

+46(0)40-608 44 08
richard.s@preconal.se

Fredrik
Jönsson

Säljare
Dörrar och entréer

+46(0)40-608 44 12
fredrik.jo@preconal.se

Robert
Jönsson

Säljare
Dörrar och entréer

+46(0)40-608 44 13
robert.j@preconal.se

Per Ragnarsson

Säljare
Fasad och entreprenad

+46(0)372-75 77 51
per.r@preconal.se

Vagiz Milushev

Konstruktör
Fasad och entreprenad

+46(0)40-1 210 06
vagiz.m@preconal.se

Marcus Eneberg

Projektledare
Fasad och entreprenad

+46(0)40-608 44 03
marcus.e@preconal.se

Rasmus Samuelsson

Projektledare
Fasad och entreprenad

+46(0)40-60 84 404
rasmus.s@preconal.se

Malmö
Säljkontor

Hanögatan 9
211 24 Malmö

040-12 04 22
malmo@preconal.se

Denna sida använder cookies