richard-tolstoy

Richard Tolstoy

Försäljningschef
Preconal Fasad AB
Tel:+46(0)35-265 27 25
Mejl:richard.t@preconal.se

mats-jacobsen

Mats Jacobsen

Chief Operational Officer
COO
Tel:+46(0)346-554 61
Mejl:mats.j@preconal.se

Pär Johnsson, ekonomichef

Pär Johnsson

Chief Executive Officer
CEO
Tel:+46(0)35-265 27 27
Mejl:par.j@preconal.se

tom

Niclas Norén

Projektdirektör
Fasad och entreprenad
Tel:+46(0)35-265 27 33
Mejl:niclas.n@preconal.se

jozo-lovric

Jozo Lovric

Projektledare
Fasad och entreprenad
Tel:+46(0)35-265 27 13
Mejl:jozo.l@preconal.se

Johan Rambrandt, säljsupport

Johan Rambrandt

Marknadskoordinator
Tel: +46(0)40-608 44 11
Mejl:johan.r@preconal.se

fredrik-jansson

Fredrik Jansson

Chief Financial Officer
CFO
Tel:+46(0)35-265 27 27
Mejl:fredrik.ja@preconal.se

mikael-andersson

Mikael Andersson

IT-chef
Tel:+46(0)346-554 98
Mejl:mikael.a@preconal.se

henrik-steen

Henrik Sten

Konstruktionschef
Fasad och entreprenad
Tel:+46(0)35-265 27 12
Mejl:henrik.s@preconal.se

peter-bengtsson

Peter Bengtsson

Konstruktör
Fasad och entreprenad
Tel:+46(0)35-265 27 20
Mejl:peter.b@preconal.se

Timotei Melciu, konstruktö

Timotei Melciu

Konstruktör
Fasad och entreprenad
Tel:+46(0)35-265 27 30
Mejl:timotei.m@preconal.se

tom

Patryk Szczesny

Teknisk Assistent
Fasad och entreprenad
Tel:+46(0)35-265 27 05
Mejl:patryk.s@preconal.se

tom

Anna Szczesna

Konstruktör
Fasad och entreprenad
Tel:+46(0)35-265 27 14
Mejl:anna.s@preconal.se

Pernilla Strid, ekonomiassistent

Pernilla Strid

Ekonomiassistent
Tel:+46(0)35-265 27 35
Mejl:pernilla.s@preconal.se

tom

Annelie Stadler

Ekonom
Tel:+46(0)35-265 27 41
Mejl:annelie.s@preconal.se

christer-bengtsson

Christer Bengtsson

Kalkyl

jozo-lovric

Jozo Lovric

Projektledare
Fasad och entreprenad
+46(0)35-265 27 13
jozo.l@preconal.se

tom

Niclas Norén

Projektdirektör
Fasad & entreprenad
+46(0)35-265 27 33
niclas.n@preconal.se

richard-tolstoy

Richard Tolstoy

Försäljningschef
Preconal Fasad AB
+46(0)35-265 27 25
richard.t@preconal.se

mats-jacobsen

Mats Jacobsen

Chief Operational Officer
COO
+46(0)346-554 61
mats.j@preconal.se

Pär Johnsson, ekonomichef

Pär Johnsson

Chief Executive Officer
CEO
+46(0)35-265 27 27
par.j@preconal.se

Johan Rambrandt, säljsupport

Johan Rambrandt

Marknads-koordinator
Dörrar och entréer
+46(0)40-608 44 11
johan.r@preconal.se

fredrik-jansson

Fredrik Jansson

Chief Financial Officer
CFO
+46(0)35-265 27 27
fredrik.ja@preconal.se

mikael-andersson

Mikael Andersson

IT-chef
+46(0)346-554 98
mikael.a@preconal.se

henrik-steen

Henrik Sten

Konstruktionschef
Fasad och entreprenad
+46(0)35-265 27 12
henrik.s@preconal.se

peter-bengtsson

Peter Bengtsson

Konstruktör
Fasad och entreprenad
+46(0)35-265 27 20
peter.b@preconal.se

Timotei Melciu, konstruktö

Timotei Melciu

Konstruktör
Fasad och entreprenad
+46(0)35-265 27 30
timotei.m@preconal.se

tom

Anna Szczesna

Konstruktör
Fasad och entreprenad
+46(0)35-265 27 14
anna.s@preconal.se

tom

Patryk Szczesny

Teknisk assistent
Fasad och entreprenad
+46(0)35-265 27 05
patryk.s@preconal.se

tom

Annelie Stadler

Ekonom
+46(0)35-265 27 41
annelie.s@preconal.se

Pernilla Strid, ekonomiassistent

Pernilla Strid

Ekonomiassistent
+46(0)35-265 27 35
pernilla.s@preconal.se

christer-bengtsson

Christer Bengtsson

Kalkyl