Mathias Bohlin, projektchef

Mattias Bohlin

Säljare
Fasad och entreprenad
Tel:+46(0)35-265 27 18
Mejl:mattias.b@preconal.se

jozo-lovric

Jozo Lovric

Senior Projektledare
Fasad och entreprenad
Tel:+46(0)35-265 27 13
Mejl:jozo.l@preconal.se

richard-tolstoy

Richard Tolstoy

Försäljningschef
Preconal Fasad AB
Tel:+46(0)35-265 27 25
Mejl:richard.t@preconal.se

mats-jacobsen

Mats Jacobsen

Chief Operational Officer
COO
Tel:+46(0)346-554 61
Mejl:mats.j@preconal.se

Niels Kjaer, CEO, VD

Niels Kjaer

Chief Executive Officer
CEO
Tel:+45 92445577
Mejl:niels.k@preconal.se

tom

Patryk Szczesny

Teknisk Assistent
Fasad och entreprenad
Tel:+46(0)35-265 27 05
Mejl:patryk.s@preconal.se

mikael-andersson

Mikael Andersson

IT-chef
Tel:+46(0)346-554 98
Mejl:mikael.a@preconal.se

henrik-steen

Henrik Sten

Konstruktionschef
Fasad och entreprenad
Tel:+46(0)35-265 27 12
Mejl:henrik.s@preconal.se

peter-bengtsson

Peter Bengtsson

Konstruktör
Fasad och entreprenad
Tel:+46(0)35-265 27 20
Mejl:peter.b@preconal.se

Timotei Melciu, konstruktö

Timotei Melciu

Konstruktör
Fasad och entreprenad
Tel:+46(0)35-265 27 30
Mejl:timotei.m@preconal.se

tom

Anna Szczesna

Konstruktör
Fasad och entreprenad
Tel:+46(0)35-265 27 14
Mejl:anna.s@preconal.se

Pär Johnsson, ekonomichef

Pär Johnsson

Chief Financial Officer
CFO
Tel:+46(0)35-265 27 27
Mejl:par.j@preconal.se

fredrik-jansson

Fredrik Jansson

Controller
Tel:+46(0)35-265 27 27
Mejl:fredrik.ja@preconal.se

Pernilla Strid, ekonomiassistent

Pernilla Strid

Ekonomiassistent
Tel:+46(0)35-265 27 35
Mejl:pernilla.s@preconal.se

daniel-hellberg

Daniel Hellberg

Kvalité och miljöansvarig
Tel:+46(0)346-554 63
Mejl:daniel.h@preconal.se

tom

Annelie Stadler

Ekonom
Tel:+46(0)35-265 27 41
Mejl:annelie.s@preconal.se

christer-bengtsson

Christer Bengtsson

Kalkyl

Mathias Bohlin, projektchef

Mattias Bohlin

Säljare
Fasad och entreprenad
+46(0)35-265 27 18
mattias.b@preconal.se

jozo-lovric

Jozo Lovric

Senior Projektledare
Fasad och entreprenad
+46(0)35-265 27 13
jozo.l@preconal.se

richard-tolstoy

Richard Tolstoy

Försäljningschef
Preconal Fasad AB
+46(0)35-265 27 25
richard.t@preconal.se

mats-jacobsen

Mats Jacobsen

Chief Operational Officer
COO
+46(0)346-554 61
mats.j@preconal.se

Niels Kjaer, CEO, VD

Niels Kjaer

Chief Executive Officer
CEO
+45 92445577
niels.k@preconal.se

tom

Patryk Szczesny

Teknisk assistent
Fasad och entreprenad
+46(0)35-265 27 05
patryk.s@preconal.se

peter-bengtsson

Peter Bengtsson

Konstruktör
Fasad och entreprenad
+46(0)35-265 27 20
peter.b@preconal.se

henrik-steen

Henrik Sten

Konstruktionschef
Fasad och entreprenad
+46(0)35-265 27 12
henrik.s@preconal.se

Timotei Melciu, konstruktö

Timotei Melciu

Konstruktör
Fasad och entreprenad
+46(0)35-265 27 30
timotei.m@preconal.se

tom

Anna Szczesna

Konstruktör
Fasad och entreprenad
+46(0)35-265 27 14
anna.s@preconal.se

Pär Johnsson, ekonomichef

Pär Johnsson

Chief Financial Officer
CFO
+46(0)35-265 27 27
par.j@preconal.se

fredrik-jansson

Fredrik Jansson

Controller
+46(0)35-265 27 27
fredrik.ja@preconal.se

tom

Annelie Stadler

Ekonom
+46(0)35-265 27 41
annelie.s@preconal.se

Pernilla Strid, ekonomiassistent

Pernilla Strid

Ekonomiassistent
+46(0)35-265 27 35
pernilla.s@preconal.se

daniel-hellberg

Daniel Hellberg

Kvalité och miljöansvarig
+46(0)346-554 63
daniel.h@preconal.se

mikael-andersson

Mikael Andersson

IT-chef
+46(0)346-554 98
mikael.a@preconal.se

christer-bengtsson

Christer Bengtsson

Kalkyl