Skip to content

Preconal Arboga

I Arboga har vi ett säljkontor som upptar Stockholmsområdet med omnejd.

Tomas Åberg

Försäljningschef
Preconal System

+46(0)54-85 19 877
tomas.a@preconal.se

Lars Fernström

Säljare
Fasad och entreprenad

+46(0)589-150 33
lars.f@preconal.se

Mats Ekberg

Säljare
Dörrar och entréer

+46(0)589-150 35
mats.e@preconal.se

Sam Dahlberg

Key Account Manager

+46(0)589-151 73
sam.d@preconal.se

Johan Eriksson

Projektledare
Fasad och entreprenad

+46(0)589-151 37
johan.e@preconal.se

Andreas Kallanvaara

Säljare
Dörrar pch entréer

+46(0)589-150 36
andreas.k@preconal.se

Tomas Åberg

Försäljningschef
Preconal System

+46(0)54-85 19 877
tomas.a@preconal.se

Mats Ekberg

Säljare
Dörrar och entréer

+46(0)589-150 35
mats.e@preconal.se

Lars Fernström

Säljare
Fasader

+46(0)589-150 33
lars.f@preconal.se

Sam Dahlberg

Key Account Manager

+46(0)589-151 73
sam.d@preconal.se

Johan Eriksson

Projektledare
Fasad och entreprenad

+46(0)589-151 37
johan.e@preconal.se

Andreas Kallanvaara

Säljare
Dörrar pch entréer

+46(0)589-150 36
andreas.k@preconal.se

Arboga
Säljkontor

Strängen 15
732 31 Arboga

0589-150 30
arboga@preconal.se

Denna sida använder cookies