Skip to content

Preconal Karlstad

I Karlstad har vi ett säljkontor. Här sitter flera säljare, produktionsberedare, projektledare och After-sales ansvariga.

Tomas Åberg

Försäljningschef
Preconal System AB

+46(0)54-85 19 87
tomas.a@preconal.se

Anders Hammarström

Säljare
Dörrar och entréer

+46(0)54-85 10 83
anders.h@preconal.se

Jonas Thilén

Säljare
Dörrar och entréer

+46(0)54-85 19 84
jonas.t@preconal.se

Jonas Isaksson

Säljare
Dörrar och entréer

+46(0)54-85 10 82
jonas.i@preconal.se

Thomas Sjögren

Säljare
Dörrar och entréer

+46(0)54-85 10 87
thomas.s@preconal.se

Mattias Jannang

Mattias Janäng

Säljare
Fasad och entreprenad

+46(0)54-85 09 86
mattias.j@preconal.se

Henrik Karlin detaljbild After Sales

Henrik Karlin

After Sales

+46(0)54-771 79 09
henrik.k@preconal.se

Erik Hammarström

Projektledare
Fasad och entreprenad

+46(0)54-771 79 12
erik.h@preconal.se

Ragmi Gudaj

Produktionsberedare
Dörrar och entréer

+46(0)54-771 79 16
ragmi.g@preconal.se

Tom Kontinen

Montageledare

+46(0)54-85 19 85
tom.k@preconal.se

Tomas
Åberg

Försäljningschef
Preconal System

+46(0)54-85 19 87
tomas.a@preconal.se

Anders
Hammarström

Säljare
Dörrar och entréer

+46(0)54-85 10 83
anders.h@preconal.se

Jonas
Thilén

Säljare
Dörrar och entréer

+46(0)54-85 19 84
jonas.t@preconal.se

Jonas
Isaksson

Säljare
Dörrar och entréer

+46(0)54-85 10 82
jonas.i@preconal.se

Thomas
Sjögren

Säljare
Dörrar och entréer

+46(0)54-85 10 87
thomas.s@preconal.se

Mattias Jannang

Mattias
Janäng

Säljare
Fasader

+46(0)54-85 09 86
mattias.j@preconal.se

Henrik
Karlin

After Sales

+46(0)54-771 79 09
henrik.k@preconal.se

Erik
Hammarström

Projektledare
Fasader

+46(0)54-771 79 12
erik.h@preconal.se

Ragmi
Gudaj

Produktionsberedare
Dörrar och entréer

+46(0)54-771 79 16
ragmi.g@preconal.se

Tom
Kontinen

Montageledare

+46(0)54-85 19 85
tom.k@preconal.se

Karlstad
Säljkontor

Lantvärnsgatan 10
652 21 Karlstad

054-85 10 80
karlstad@preconal.se

Denna sida använder cookies