Skip to content

Preconal Halmstad

Vårt huvudkontor med huvuddelen av våra administrativa tjänster.

Richard Tolstoy

Försäljningschef
Preconal Fasad

+46(0)35-265 27 25
richard.t@preconal.se

Mats Jacobsen

Chief Operational Officer
COO

+46(0)346-554 61
mats.j@preconal.se

Pär Johnsson, ekonomichef

Pär Johnsson

Chief Executive Officer
CEO

+46(0)35-265 27 27
par.j@preconal.se

Niclas Norén

Projektdirektör
fasad och entreprenad

+46(0)35-265 27 33
niclas.n@preconal.se

Dejan Klepić

Säljare
Fasad och entreprenad

+46(0)35-26 52 728
dejan.k@preconal.se

Jozo Lovric

Projektledare
fasad och entreprenad

+46(0)35-265 27 13
jozo.l@preconal.se

Johan Rambrandt, säljsupport

Johan Rambrandt

Marknadskoordinator

+46(0)35-26 52 752
johan.r@preconal.se

Fredrik Jansson

Chief Financial Officer
CFO

+46(0)35-265 27 10
fredrik.ja@preconal.se

Henrik Sten

Konstruktionschef
fasad och entreprenad

+46(0)35-265 27 12
henrik.s@preconal.se

Peter Bengtsson

Konstruktör
fasad och entreprenad

+46(0)35-265 27 20
peter.b@preconal.se

Timotei Melciu, konstruktö

Timotei Melciu

Konstruktör
Fasad och entreprenad

+46(0)35-265 27 30
timotei.m@preconal.se

Patryk Szczesny

Teknisk Assistent
Fasad och entreprenad

+46(0)35-265 27 05
patryk.s@preconal.se

Anna Szczesna

Konstruktör
Fasad och entreprenad

+46(0)35-265 27 14
anna.s@preconal.se

Pernilla Strid, ekonomiassistent

Pernilla Strid

Ekonomiassistent

+46(0)35-265 27 35
pernilla.s@preconal.se

Ebba Pålsson

Controller

+46(0)35 26 52 742
ebba.p@preconal.se

Annelie Stadler

Ekonom

+46(0)35-265 27 41
annelie.s@preconal.se

Christer Bengtsson

Kalkyl



Richard Tolstoy

Försäljnings-
chef
Preconal Fasad

+46(0)35-265 27 25
richard.t@preconal.se

Mats Jacobsen

Chief Operational Officer
COO

+46(0)346-554 61
mats.j@preconal.se

Pär Johnsson, ekonomichef

Pär Johnsson

Chief Executive Officer
CEO

+46(0)35-265 27 27
par.j@preconal.se

Dejan Klepić

Säljare
Fasad och entreprenad

+46(0)35-26 52 728
dejan.k@preconal.se

Niclas
Norén

Projektdirektör
fasad och entreprenad

+46(0)35-265 27 33
niclas.n@preconal.se

Jozo
Lovric

Projektledare
fasad och entreprenad

+46(0)35-265 27 13
jozo.l@preconal.se

Johan Rambrandt, säljsupport

Johan Rambrandt

Marknads-
koordinator

+46(0)35-26 52 752
johan.r@preconal.se

Fredrik
Jansson

Chief Financial Officer
CFO

+46(0)35-265 27 10
fredrik.ja@preconal.se

Henrik Sten

Konstruktionschef
fasad och entreprenad

+46(0)35-265 27 12
henrik.s@preconal.se

Peter Bengtsson

Konstruktör
fasad och entreprenad

+46(0)35-265 27 20
peter.b@preconal.se

Timotei Melciu, konstruktö

Timotei Melciu

Konstruktör
Fasad och entreprenad

+46(0)35-265 27 30
timotei.m@preconal.se

Patryk Szczesny

Teknisk Assistent
Fasad och entreprenad

+46(0)35-265 27 05
patryk.s@preconal.se

Anna Szczesna

Konstruktör
Fasad och entreprenad

+46(0)35-265 27 14
anna.s@preconal.se

Ebba Pålsson

Controller


+46(0)35 26 52 742
ebba.p@preconal.se

Pernilla Strid, ekonomiassistent

Pernilla Strid

Ekonomiassistent


+46(0)35-265 27 35
pernilla.s@preconal.se

Annelie Stadler

Ekonom


+46(0)35-265 27 41
annelie.s@preconal.se

Christer Bengtsson

Kalkyl


Halmstad
Huvudkontor

Linjegatan 5
302 50 Halmstad

035-26 52 700
halmstad@preconal.se

Denna sida använder cookies