Skip to content

Preconal Falkenberg

I Falkenberg har vi vår fabrik. Här sitter flera säljare och produktionsledare m.m.

Joakim Lundström

Säljare
Dörrar och entréer

+46(0)346-554 67
joakim.l@preconal.se

Michael Håkansson, säljare

Michael Håkansson

Säljare
Dörrar och entréer

+46(0)346-554 76
michael.h@preconal.se

Peter Nyving

Säljare
Dörrar och entréer

+46(0)346-554 84
peter.n@preconal.se

Markus Christensen

Montageledare

+46(0)346-73 12 02
markus.c@preconal.se

William Brorsson

Inköp

+46(0)346-197 80
william.b@preconal.se

Rikard Karlsson, produktionschef

Rikard Karlsson

Produktionschef

+46(0)346-197 78
rikard.k@preconal.se

Stefan Grimberg

Konstruktion- &
produktionsteknik

+46(0)346-554 94
stefan.g@preconal.se

Jimmy Voxek

Produktionsberedning

+46(0)346-554 51
jimmy.v@preconal.se

Joakim Lundström

Säljare
Dörrar och entréer

+46(0)346-554 67
joakim.l@preconal.se

Michael Håkansson, säljare

Michael Håkansson

Säljare
Dörrar och entréer

+46(0)346-554 76
michael.h@preconal.se

Peter
Nyving

Säljare
Dörrar och entréer

+46(0)346-554 84
peter.n@preconal.se

Markus Christensen

Montageledare

+46(0)346-73 12 02
markus.c@preconal.se

William Brorsson

Inköp

+46(0)346-197 80
william.b@preconal.se

Rikard Karlsson, produktionschef

Rikard Karlsson

Produktionschef

+46(0)346-197 78
rikard.k@preconal.se

Stefan Grimberg

Konstruktion- & produktionsteknik

+46(0)346-554 94
stefan.g@preconal.se

Jimmy Voxek

Produktionsberedning

+46(0)346-554 51
jimmy.v@preconal.se

Falkenberg
Kontor och Fabrik

Kabelvägen 3
311 50 Falkenberg

0346-554 50
falkenberg@preconal.se

Denna sida använder cookies